KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066104
nr 1606 6104
Sascha Bolin (1889-1967), Sverige. Signerad. Olja på duk, 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 59x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:55:54
150 kr
150 kr